Kiara: “Unë jam e kulluar ju më keni inat” Tea: “Ti ke fjalor të ndyrë jashtë kamerave”

Kiara eshte perballur sot ne post BB VIP me banoret e tjere, kryesisht me Olten, Zhaklinen dhe Tean

Nje sherr i madh eshte zhvilluar ne studio kur Tea dhe Zhaklina i kane permendur Kiares kercenimet:

Tea: Ti je komplet njeri tjeter kur fiken kamerat. Flet me fjale te ndyra dhe kercenon

Kiara: Une jam e kulluar nuk kam ofenduar njeri ne Big Brother

Olta: “Oj zonje e Kulluar, kur bashkëshorti yt fiktiv bullizonte vajzat e tjera e ti ke qenë pro atij do të thotë që je fajtore.

Bashkëshortja jote fiktive qe do te dale si e kulluar, qe u kthye e dashuruar e ju duk gerrhitja jote klarinet. Bashkeshortja jote te ka shfrytezuar e kete nuk e them une e thote gjithe Shqiperia.

Kiara ty Luiz te do per famen e madhe qe ti ke.

“Me vuri unazen ne gisht, ti je inatcie do thuash do ndahesh.”- tha Kiara, nderkohe qe Olta ka thene:

“Burre e grua te ben dashuria s’te ben unaza ne gisht Kiara se ti je materialiste”

Zhaklina: Kiara me shiko ne sy dhe me kerko falje per ofendimet e familjes tende ndaj meje

Kiara: Nuk keni pune me familjaret por po flasim per njeri tjetrin ketu

Zhaklina: Meqe nuk kemi pune me familjaret une nuk kam mar prinderit e mi qe te kapin ty tek dera o Kiara