Kjo grua thotë se e ka burrë Luanin e Shqiptarëve: “Do shkoj në Dubai me burrin tim Luiz Ejlli”

Luiz Ejlli me zërin e tij të veçantë dhe interpretimin e shkëlqyeshëm, ka fituar admirimin dhe dashurinë e shumë fansave.

Fitimi i Big Brother VIP i dha atij një ekspozim të madh në mediat shqiptare dhe e bëri atë edhe më të njohur dhe të dashur në sytë e publikut.

Në rrjet po qarkullon një video ku një grua thotë se e ka burrin e saj Luiz Ejllin dhe se do shkojë me të në Dubai.

Shikoni videon më poshtë: