Kreshnik Spahiu tallet shumë keq me Dea Mishelin: “Lajmi që na dha sjell shpresat për“

Kreshnik Spahiu sot ka lënë një koment në profilin e tij në Facebook për Dea Mishel, një lojtare në emisionin “Big Brother VIP”.

Ai është i njohur për opinionet e tij të forta dhe për angazhimin e tij në tema aktuale.

Kreshnik Spahiu është një figurë e njohur për publikun dhe komenti i tij i sotëm për Dea Mishel ka shkaktuar një debat të fortë në rrjetet sociale.

Ja cfare tha ai per Dean me nje doze te forte ironie:

Lajmi që Skënderbeu është gjallë,
ka zgjuar shpresat për ndryshim në Shqipëri
😀

Kreshnik Spahiu ka ironizuar deklaraten e Dea Mishel e cila tha se Skenderbeu ka lindur me 1967