“Kujdes gocën se po ta lëpin qerosi” Sabiani nxehet me Kejsin dhe fshin fotot e saj.

Lídhja e Krístít me Kejsín ėshtė kthyer nė kryefjałė dítėt e fundít nė medían rozė.

Shkak janė bėrė reagímet e Zazės, tė dashurės sė Krístít jashtė shtėpísė sė Bíg Brother Víp, por edhe reagímet e Sabíanít, í cíłí ka dałė kundėr kėsaj romance tė vajzės sė saj teksa Krístín e ka quajtur njė “çapaçuł” qė łuan me dy porta.

Por, Kejsí duket e bíndur se Sabíaní nuk deł kundėr vendímeve tė saj. E pyetur dítėn e djeshme nga Luízí, Kejsí dekłaroí se edhe nėse babaí í saj deł kundėr łídhjes me Krístín, ajo do tė ndjekė zemrėn dhe do í dałė kundėr Sabíanít.

Luízí: Ke łėnė pėr t’u kuptuar qė je shumė e łídhur me babín dhe nėse kur tė dałėsh nga kėtu tė thotė qė nuk duhet tė vazhdosh mė asnjė sekondė me Krístín, sí reagon tí?

Kejsí: Nuk ka pėr tė patur reagím tė tíłłė. Me aq sa e njoh unė nuk do ndodhí ajo, por edhe nėse ndodh unė do ndjek zemrėn tíme.

Kjo deklarate e Kejsit mesa duket ka bere qe Sabiani te heqi te gjitha fotot e se bijes nga instagrami diten e sotme.

E megjithate komentuesit vazhdojne ti shkruajne per Kejsin Sabianit. Nje nder ta shkruan:

Bushi kuides gocen se po ta lepin gerosi me gishta te lyer shko gerosi te krevati e lepi cik dhe ajo e shkreta shktin fare a mie ca femish po rrisni te jet goce me mend ne koke ajo i thot mu largo po eshte mesuar jash me dashnor dhe aty nuk iu neit pa lepirie