Lajm i fundit: “Berisha rrëzohet nëpër shkallë teksa ngjitej në selinë e PD. Ndiqni videon

Sali Berisha ka mbërritur sot në selinë e Partisë Demokratike. Por teksa ngjiste shkallët, brenda selisë së PD-së, Berishën duket se nuk e kanë mbajtur këmbët dhe është rrëzuar.

Më pas siç shihet edhe nga video ai është ngritur qetësisht vet, pa dëme serioze.

Berisha rrezohet neper shkalle

Leave a Comment