Lajm i madh. Luani i Shqiptarëve Luiz Ejlli takohet me gjyshin e Kiarës

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri BBV janë objekt i shumë komenteve dhe diskutimeve të fundit, veçanërisht fituesi i programit Luiz Ejlli

Disa foto që shfaqin Luizin duke takuar gjyshin e Kiarës kanë shpërthyer në internet dhe janë shpërndarë shumë.

Në fotot e publikuara duket se ata janë në rrugë dhe po bisedojnë. Është e dukshme nga fotot se ata kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë dhe të mirë me njëri-tjetrin.