Lajm i madh. Luani Shqiptarëve kthehet në Shqipëri. Kiara e pret në aeroport

Luizi ka qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për disa ditë, ku ka mbajtur një seri koncertesh për shqiptarët që jetojnë atje.

Sot, këngëtari është rikthyer më në fund në vendin e tij dhe e para që e ka pritur në aeroport është partnerja e tij, Kiara.

Ajo e ka surprizuar Luizin duke shkuar në aeroport për ta puthur dhe përqafuar pas kaq ditësh larg njëri-tjetrit.

Ndërkohë, Luizi ka postuar një video në InstaStory ku njofton të gjithë se ka arritur në “shtëpinë e ëmbla, shtëpi”.