Ledina Çelo tërbon rrjetin me super format si vajzë e re. Sherr midis fansave: “Ske vend tjetër ku ta nxjerrësh by”

Kengetarja e njohur Ledina Celo ka postuar dje ne rrjetin e saj social disa foto teper joshese te cilat kane shkaktuar reagimin e fansave.

Duhet thene se kengetarja pavaresisht moshes se saj duket ende shume ne forme

Ja sherri qe lindi midis fansave mbas postimit te ketyre fotove

Nje nga komentueset shkruan

Me fal po s’ke vend tjeter ku ti ekspozosh te pasmet. Ne istgram te mbeti. S’je as adoleshente. Per pak te behet vajza per poza te tilla qe ne moshe te re edhe mund t’ia lejoje vetes.

Ndersa nje tjeter komentuese pergjigjet

Me fal po ti moj moraliste e b….s ske bythe e te beka pershtypje e pasmja e nje modeleje e kengetareje internacionale Profesioni i saj eshte kantoja dhe modelingu qe nuk ka lene indiferente ne Boten e bukur te artit….Ti duhet te jesh ndonje aninime e mjere leneshe qe per te mbushur boshllekun dhe frustimin që merr guximin e ben moral ne faqen e instagramit te nje modeleje e artisteje qe ne fund te fundit na ka nderuar ne bote me bukurine sexi dhe zerin e saj brilant Shiko familjen tende moj mjerane

Me poshte keni te tjera komente dhe reagime te ndryshme

E mire je po pse me bythe? Nuk eshte aspak paragjykim se jemi me gjithe te mirat mes Europes dhe as mendjengushta,por ekspozimi dhe vulgariteti skane lidhje sa open minded je.Duhen disa rregulla ne jete disa parime qe neser femijet tane mos shikojne bythet tona dhe shoket e tyre te na mbajne poster ne dhome.E dime sesi kane ardhur kohet dhe pikerisht njerezit qe u rezistojne tundimeve te shthurjes dhe ktyre akteve moderne tregojne karakter.Kte e lidh me shume me moshen sepse e re edhe leshon e gabon.Shpresoj mos e dhisni.Jeml shqipetare ne fund te fundit gjaku nuk behet uje e me gjakun as mentaliteti sesi jemi rritur e me te figura e nenes.Nese do donim ti shikonim nenat tona keshtu atehere hajde i nxjerrim allatet sheshit se i kemi te bukura dhe gjynah ti mbajme nen hije,gjynah ti shikoje vtm nje burre.

v.9802 Kur arriten te behen te famsheme me bythe qe ca femra e quajne fame ku po shkon kjo bote gruaja 50 vjece nxjer bythen me falni qe po e quaj ashtu po kur ska turpe ajo Vl 👏 bravo Ledina e paske bythen e mire 👏

Leave a Comment