Luani i Shqiptarëve nuk ngopet me dasma: “Dua ta bëj edhe një dasëm tjetër në Kosovë me Kiarën”

“Fituesi i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, arrin sukses në karrierën muzikore”

Luiz Ejlli, fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, po shijon suksesin e merituar në botën e muzikës. Pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, ai vazhdon të ketë shfaqje të muzikës së tij të mrekullueshme që nuk kanë ndalur.

Performancat e tij janë të shumta edhe në Kosovë. Mbrëmë ai performoi në një diskotekë në qytetin e Ferizajt. Gjithçka u bë më spektakolare kur Luizi këndonte këngën “Me ty”, që ia kushtoi Kiarës gjatë qëndrimit të tij në shtëpi, dhe në skenë futet edhe ajo.

Luizi shprehu falënderim për mikpritjen e madhe që po i bëhet në Kosovë dhe tha se do të organizojë një dasëm dhe atje për t’i shprehur mirënjohjen e tij.

Karriera e tij muzikore po ecën në rrugën e suksesit, duke i dhënë më shumë mundësi për të shkëlqyer në skenë.