Luani Shqiptarëve del xhiro me Kiarën: “Ky është tuneli më i bukur në botë Alban”

Këngëtari Luiz Ejlli ka ndarë me publikun një video të re në bashkëpunim me partneren e tij, Kiara Tito, për t’i përgjigjur kërkesave të shumta të fansave të tyre të interesuar për marrëdhënien e tyre.

Ata janë shfaqur të buzëqeshur dhe të ngjitur dorë për dore ndërsa ecin së bashku.

Vetëm pak javë më parë, Luiz Ejlli përfundoi pjesëmarrjen e tij në Big Brother, ku fitoi çmimin kryesor.

Kjo përvojë e tij e fundit e kishte sjellë atë para skenës për të punuar në projekte të reja.

Në ditët e fundit, ai gjithashtu publikoi këngën e tij të fundit, “Përjetësisht”, e cila u bë një sukses i shkëlqyeshëm menjëherë.