Luani Shqiptarëve dhe Kiara Tito fshijnë nga lista miqve Marion. Shkoi tek dasma Megi Topallit

Në dasmën e vajzës së Jozefina Topallit, ka qenë një foto që Mario Deda ka ndarë me miqtë e tij në rrjetet sociale, që ka shkaktuar zemërim të tepërt te Luiz Ejlli.

Emri i Marios u përmend në kohët e fundit në lidhje me marrëdhënien e tij të ngushtë me dy djemtë shkodranë gjatë periudhës kur Luizi ishte pjesë e “Big Brother”.

Por, duket se Luizi nuk ka pritur mirë faktin që një nga miqtë e tij më të ngushtë ishte i pranishëm në dasmën e ish-fejuarës së tij.

Zemërimi i Luizit ka arritur në një pikë ku ai jo vetëm ka hequr Marion nga lista e miqve të tij në rrjetet sociale, por edhe Kiara ka bërë të njëjtën gjë.

Për një kohë të gjatë flitej se Mario Deda ishte një nga shokët më të ngushtë të Luiz Ejllit.

Këtë deklaroi fituesi i “Big Brother Vip” kur ishte në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, por tani ai është “zhdukur” nga lista e miqve të Luizit dhe Kiarës.