Luani Shqiptarëve shan në mes të koncertit Dean: “Ju q’iftë nona. Më tha provoncial”

Luiz Ejlli disa nga debatet me te forta brenda shtepise se Big Brother i ka pasur me Dea Mishel e cila gjithashtu arriti te shkoje deri ne finale

Ne nje nga koncertet e tij te fundit Luiz Ejlli i cili mesa duket ende nuk i ka harruar disa nga fjalet e saj, beri nje hakmarrje ne mes te koncertit duke e share Dean me kenge. Ja cfare tha ai:

“Tani këtë këngë ia dedikoj një banoreje të shtëpisë së BBVip se më tha je provincial se Shkodra është provincë.

Ajo e kishte zakon që kur vinin djem në shtëpi, ia hidhte nga një sy. Edhe unë i kam thënë: kur të jem brenda do loz me gjërat që janë brenda. Ama kur të dal jashtë unë nuk të harroj.

Kështu që sot dua dhe ndihmën tuaj për me t’i bërë këtë dedikim asaj dhe kujtdo që thotë që Shkodra është provincë,” tha Luizi dhe më pas nisi këngën “O lulija jonë me limona o, kush na ka inatin ju q** nona o”.

SHIKO VIDEON MË POSHTË DUKE SHTYPUR BUTONIN