Luani Shqiptarëve sot në orën 7 bën namin. Publikohet kënga e tij më e re “Përjetësisht”

Vetëm disa javë më parë, këngëtari Luiz Ejlli përfundoi aventurën e tij në Big Brother, ku fitoi çmimin kryesor. Pjesëmarrja e tij solli një rikthim në skenë dhe angazhim në projekte të reja. Në më pak se një javë, një lajm i mrekullueshëm erdhi nga moderatori dhe aktori Donald Veshaj, i lidhur me një këngë me Luizin.

Ata publikuan një video në Instagram, që njoftoi projektin e tyre dhe më pas kënga, e titulluar “Dy shotsa”, bëri debutimin e saj të parë në emisionin “Më Lër Të Flas”.

Duket se fituesi i “BBV 2” nuk ka ndërmend të harxhojë kohë dhe do të sjellë një projekt tjetër muzikor për fansat e tij, me titullin “Përjetësisht”, por këtë herë pa bashkëpunim.

Ata që po presin me padurim, nuk do të kenë kohë për të pritur shumë, pasi kënga do të publikohet sot në orën 19:00. Fansat e tij do të jenë të befasuar për të dëgjuar zërin dhe stilin unik të tij në muzikë.