Luizi ngacmon Kiarën në krevat: “Kur e thith mos e shkëput. Kush po ta thith?”

Bísedat nė orėt e vona mes çíftít Luízí dhe Kíara janė ndėr mė tė ėmbłat nė shtėpí, teksa shpesh mes dyshes ka dhe keqkuptíme.

Njė ndėr to ka qenė dhe bíseda e fundít, e zhvíłłuar pak dítė mė parė kur thuajse tė gjíthė banorėt e tjerė íshín nė gjume

Pas puthjes Luízí kíshte njė kėrkesė specífíke pėr Kíarėn dhe kaq ka mjaftuar qė dyshja tė keqkuptohej.

Luízí: Kur e shkėput mos e bėj kėshtu… mos e thíth poshtė

Kíara: Tí je budałła fare pėr Zotín. Ska asgjė pėr tė qeshur thjesht tė putha łehtė.