Miza në kokën e Grida Dumës. Çfarë ndodhi mbrëmë në emisionin e saj të parë politik? Berat Buzhala tentoi ta vriste

Të gjitheve i ra ne sy mbreme nje mize e cila u kap mbas flokeve te politikanes se njohur ne diten e saj te pare si drejtuese emisioni ne Top Channel

Per cudi miza nuk “pranonte” te shkulej nga floket e politikanes se shnderruar ne moderatore.

Gjate kohes se reklamave Berat Buzhala tentoi ta kapte mizen e cila per dreq doli me e shkathet se gjjthe te ftuarit deri ne momentin qe Grida Duma me stilin e saj te hijshem i ra mizes Mizerje nga larg me nje distance te pagabueshme duke e plagosur rende.

Miza u rrotullua ne ajer 5 here dhe ra pa fryme mbi preherin e Grides. “Kjo mize ishte kale Troje ne emisionin tim te pare” u shpreh Grida duke buzeqeshur me djallezi

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2022. Ndalohet kopjimi këtij materiali.

Leave a Comment