Modelja Shqiptare në Dubai: “Dola në foto me tigrin sepse ma kërkoi sheiku. Është pjesë e punës mos më paragjykoni”

Modelja Shqiptare I.L ka postuar sot ne rrjetet sociale nje foto paksa te frikshme.

Fotoja eshte bere ne Dubai ku ajo shihet e perqafuar me nje tiger

Per mediat lokale modelja u shpreh:

Ju kujtoni se eshte e lehte jeta qe bejme ne. Shikoni ne rrjetet sociale vendet luksoze ku ne shkojme dhe kujtoni se na i paguajne te gjitha. Por ne fakt e keni gabim. Ka plot raste qe ne duhet te shoqerojme sheike qe jane 80 vjec e siper dhe bejne kaken ne breke e na duhet te mbajme bebelina me vete. Ka raste qe na mashtrojne dhe na japin euro fallco dhe ne iken e gjithe puna kot. Por ka dhe raste si ky i imi ku sheiku me detyroi te dal me tigrin ne foto perndryshe me tha qe nuk te jap asnje kokerr leku. Pra te dashur miq, pertej imazhit te rrjeteve sociale ku duket cdo gje e lehte, ne realitet ne bejme shume sakrifica dhe e meritojme lekun qe marim.

I.L

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2021. Ndalohet kopjimi këtij materiali.

Leave a Comment