Moderatorja e Top Channel nuk le të qetë as të vdekurit në varr. Tallet dhe qesh tek varrezat.

Motrat Pojani jane bere te njohura prej disa vitesh ne rrjetet sociale per shkak te videove provokuese qe postojne here pas here.

Por mesa duket provokimet e tyre nuk kane limit. Ata kane postuar nje video skandaloze ne te cilen shihen duke u tallur ne varreza.

Megi Pojani e cila eshte edhe prezantuese ne nje program te Top Channel, ferkon varrin e familjares se saj, qesh dhe tallet duke thene se ajo ka lindur me 1900 dhe nuk e di se cfare eshte Instagrami.

Ajo nuk e di qe e ka mbesen e famshme – thote Pojani duke qeshur

Per me teper ndiqni videon