Monika Kryemadhi sheh dasmën e Luizit dhe Kiarës në parlament

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, gjithmonë tërheq vëmendjen për sportivitetin e saj. Këtë herë, gjatë një seance parlamentare, kamerat e Parlamentit e kanë parë duke qëndruar në Instagram. Sigurisht që kurioziteti për atë që po shihte ishte i madh.

Deputetja ishte duke shikuar disa meme të gazetarit Andi Vrapi, i cili është shumë aktiv dhe ka fituar zemrat e të gjithëve me memet e tij, kryesisht për Big Brother VIP.

Shikoni videon me poshte