Ndodh hataja. Grida Duma dhe Ervin Salinjani kapen mat në jahtin luksoz. Shikoni videon e paparë

Ish-deputetja e PD, tashmë moderatorja televizive Grida Duma, është filmuar gjatë drekës në një jaht të ankoruar në Sarandë.

Në videon e publikuar nga hashtag, shihet qartë kur Salianji shërbehet nga një grua dhe më pas shkon drejt Gridës.

Një lidhje intime mes tyre ka qenë përfolur shpesh në disa media, pas publikimit të disa mesazheve telefonike që thuhej se i përkisnin bisedës mes dy (asokohe) deputetëve.

Megjithatë, vetë protagonistët e videos nuk kanë komentuar kurrë për një marrëdhënie mes tyre.

Më poshtë mund të shihni videon e publikuar nga hashtag