Ndodh hataja. Jul Deda nxjerr byçën në mes të Big Brotherit. Lediona i bie me shpullë byçëve. Zonja Meri shpërthen në të qeshura.

Në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” ndodhi një gjë e çuditshme kur Julian Deda, aktori i famshëm, vendosi të shokojë banorët me një veprim të pazakontë.

Deda, i cili është i njohur për humorin e tij të veçantë dhe për të shtyrë kufijtë për të bërë argëtim, nxorri të pasmet e tij përpara banorëve të shtëpisë.

Ky veprim i paparashikuar shkaktoi të qeshura të forta midis banorëve.

Kjo skenë, e cila u regjistrua nga kamerat e shtëpisë, u bë shpejt temë e bisedës brenda dhe jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”.

Shikoni videon më poshtë