Ngushëllon Bledi Mane: “Bukuroshja e zezë fatzezë” Shpërthejnë komentuesit: “Po shëmtia jote çfarë ngjyre ka?”

Gazetari i njohur Bledi Mane ne nje status te tijin ka ngushelluar ndarjen e parakohshme nga jeta te Huyeda El Saied por statusi i tij ka ngjallur shume reagime tek komentuesit.

Statusi i Bledi Manes:

Po lexoja qindra komente ngushëlluese për vdekjen e parakohshme të artistes Huyeda El Saied dhe në kokë më goditi fort një prej tyre:


“Nënat nuk duhet të vdesin kaq të reja pa rritur ende fëmijët e tyre”…
Pushofsh e qetë në parajsë bukuroshja e zezë fatzezë!
😢🥀🙏

Ja dhe reagimi i disa prej komentuesve: te irrituar nga fjalet e perdorura ne kete status:

Leave a Comment