Nuk do ta besoni si dukej Luizi dhe Maestro shumë vite më parë. Shikoni fotot.

Ata sot janë dy nga protagonistët e këtij Big Brother Vip Albania. Luizi dhe Armaldo herë aleatë e herë kundërshtarë janë ndër të preferuarit e publikut me shakatë dhe të qeshurat që shkaktojnë.

Por ata nuk janë njohur me njëri-tjetrin brenda mureve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri. 

Njihen vite më parë kur të dy performuan në Eurovision në vitin 2006.

Kënga “Zjarr e ftohtë” këndohej nga Luizi, ndërkohë në kor ishte dhe Armaldo.