“Nuk kam më besim tek pastruesja ime” Shikoni çfarë bëhet në Tiranë nga fríka pastrueseve.

Amvisa 50 vjecare nga Tirana me inicialet K.Ç.K eshte tmerruar nga lajmet qe ka degjuar ditet e fundit me pastruese qe vjedhin qindra mijera euro

Ja si u shpreh ajo per mediat lokale:

Pastruesja ime eshte grua e mire por me tmerret qe kam degjuar keto dite me ka humbur besimi. Fillova qe mbreme i vura drryrin elektroshtepiakeve

Gjithashtu i vendosa drryrin te gjitha eneve dhe lugeve

Por sot perseri nuk po rrija dot e qete dhe mora bicikleten e burrit te cilen e mban ne ballkon dhe e vara jashte pallatit

Nese pastrueses i shkon mendja perseri te dali jashte pallatit dhe te vjedhi bicikleten i vendosa dhe nje çark ne kolltuk per siguri.

Vetem tani mund te flej e qete – perfundoi amvisa nga Tirana

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2023. Ndalohet kopjimi këtij materiali.