Olta Gixhari zhvíshet mbi tavolinën e Ermal Mamaqit

Aktorja ka treguar shpesh se di si të tërheq vëmendjen e mediave.

E veshur me një kostum në stil mashkullor, ajo është ngjitur sipër tavolinës së prezantuesit dhe ka bërë striptizëm duke hedhur pantallonat.

Shikoni videon ne minuten e 18