Olta thyen filxhanin: “Jam idjote. U bëra palaço. Më shohin të gjithë kur q”

Olta Gixhari shpertheu ne lot diten e sotme duke biseduar me maestron.

Ajo perplasi filxhanin dhe tha:

U bera palaco ketu. Palaco u bera. Palaco maestro. Me shohin te gjithe kur qaj, me shohin te gjithe kur laj dhembet. C’pune kam une ketu. Une nuk jam keshtu. Gjithe jeten time e kam mbajtur private. Vij ketu dhe shih ca bej.

Sa idjote qe jam – perfundoi Olta

@bigbrotheralb_vip

Olta e përlotur: U bëra si palaço këtu!/ Armaldo i qëndron pranë