Për herë të parë në Shqipëri. Serena Sula do bëjë film me pullë të kuqe. “Mami dhe familja janë në stres”

Serena Sula është një ndër personazhet më të komentuara së fundmi nga protalet rozë. Modelja është në një marrëdhënie me ish-konkurentin e “Përputhen”, Arjon Luli.

“Bëmat” e tyre paksa anormale për mentalitetin shqiptar nuk kalojnë pa u komentuar nga publiku.

Pas këngës dedikuar “Twerkut”, Serena ka vendosur që së bashku me partnerin e saj të bëjnë një film me pulle te kuqe. Në një intervistë për “Ora Verore”, ajo ka rrëfyer se kjo është diçka e pazakontë për në Shqipëri pasi nuk e ka bërë askush.

214018990 570180951055934 4646999191791916997 n

E pyetur se çfarë mendim kanë prindërit e saj, Serena tregon se ata “janë në stres”.

“Këtu nuk e ka bërë askush. Mendoj se do bëjmë shumë bujë, më shumë se sa jena duke menduar ne tani. Mami, familja është në stres, është normale si çdo prind. Për ne është pak e vështirë kupton, ata si lenë të dalin me ta’nga nëpër plazhe jo më”, tha ajo.

Leave a Comment