Plas sherri midis Balinës dhe Beatriksit: “Nuk mi ul dot vlerat ti mua me shpifjet e tua o Balina”

Nje sherr ka filluar midis ish konkurentes te Big Brother Beatriks Ramosaj dhe opinionistes Balina Bodinaku

Opinionistja ka thene se Beatriks eshte larguar jashte shtetit bashke me te dashurin e saj dhe se kete informacion e ka marre nga nje mikja e saj e cila i ka shitur biletat.

Beatriks eshte konfrontuar me Balinen dhe ka publikuar mesazhet e shkembyera. Mbas perplasjes midis te dyjave, Balina e ka bllokuar Beatriksin nga lista e saj e miqve.

Leave a Comment