Plas sherri tek Luiz Ejlli: “Ik moj lëpirëse” “Shko shit shalqinj në Lushnje” “Ty stë do Shqipëria”

Luiz Ejlli ka mbajtur kontakte jashtë shtëpisë së Big Brother VIP me vetëm disa banorë, mes tyre edhe modeljen Kejvina Kthella.

Është interesant fakti se Kejvina u eliminua nga shtëpia pas shpullës së famshme ndaj Luizit e megjithate vazhdon të shkojë shumë mirë me të.

Pavarësisht përplasjeve, Luizi vazhdoi ta vishte bluzën e saj deri në momentin kur Kiara i kërkoi të hiqte.

Tani, Kejvina ka kujtuar këtë ngjarje në postimin e fundit të Luizit duke kërkuar publikisht bluzën e saj.

Megjithatë, kjo ka sjellë një “luftë” mes saj dhe Ronaldo Sharkës, një ish-banor i Big Brother VIP. Ata dy kanë filluar polemikat dhe ofendimet.

Këtu janë komentet e tyre.

Kejvina: Këtë bluzen dua Luiz. Ma nis me postë. O Luiz o yll, aman një foto bashkë’

Ronaldo: Shko mi lëpirëse, le nam duke u lëpirë për pak follow.

Kejvina: Ik o lëpirës i keq

Ronaldo: Ik andej nga ke ardhur, se s’të don Shqipëria, je non grata.

Kejvina: Do qaj, po unë kthehem Milano bjondo, po ti në Lushnje të shesësh shalqinj.