Publikohet fotoja e Arben Ahmetaj në kufi.

Sot ne emisionin Opinion sapo eshte publikuar fotoja e Arben Ahmetaj ne doganen e Kakavijes ne oren 2 te drekes. Fotoja është bërë të premten

Lorenc Vangjeli u shpreh se Ahmetaj u dogj nga miqte e tij majtas dhe armiqte e tij djathtas

Foto eshte publikuar nga Artan Hoxha.

Lorenc Vangjeli tha se ka komunikuar disa here sot ne telefon me Arben Ahmetaj dhe sipas nuhatjes se tij Arben Ahmetaj do mbrohet deri ne fund dhe do luftoje ligjerisht per pafajesine.