“Qaj, qaj” Kush e nxiste vajzën e Ilnisës të qante gjatë telefonatës? Shikoni videon

Mbrëmë në Prime, Ledioni i ofroi banorëve një mundësi për të votuar se cila nga konkurrentet brenda shtëpisë do të kishte një mundësi për të komunikuar me vajzën e saj.

Bëhet fjalë për Ilnisën dhe Ledionën të cilat kanë lënë fëmijët e tyre jashtë për të qenë pjesë e “BBV3”.

Mes tyre, banorët votuan për të lejuar Ledionën të telefononte vajzën, mundësi kjo që ia dha Vëllai i Madh. Por Lediona vendosi t’i japë mundësinë Ilnisës

Vajza: Më mungon të fle dhe të zgjohem me ty.

Ilnisa: A ndihesh mirë që mami është këtu?

(Dëgjohet një zë që i thotë vajzës qaj qaj) Vajza: Më ka marrë shumë malli.

Ilnisa: O zemra ime të lutem mos qaj.

Shikoni videon më poshtë