Rama: “Nuk bëra status për Velipojën. Une po flija! Me vodhi kodin Saliu bashke me qytetarin dixhital”

Kryeministri Edi Rama postoi sot teper i lumtur nje status mbi Velipojen ku shprehej:

Miremengjes nga Velipoja e dashur

Publikimi i kryeministrit mori komente të ashpra nga qytetarët, pas ngjarjes së rëndë qe ndodhi dje dhe u fshi menjëherë.

Edi Rama per mediat lokale u shpreh:

Ju betohem qe nuk e shkruajta une mesazhin. Une isha ne gjume kur u publikua statusi. Me ka vjedh passwordin Saliu me ane te qytetarit dixhital. Ju e dini qe ai ka 8 vjet qe rri me Ipad ne dore dhe eshte bere mjeshter kompiuterash. Kam dyshime edhe tek Luli se ai rri me ore te tera tek zyra ime. Takohemi 2-3 here ne dite dhe bejme plane si tja fusim Metes dhe Saliut. Por mbaj mend qe heren e fundit fjeti gjume tek zyra ime se ishte i lodhur. Une e mbulova me poturet e mia dhe leviza se kisha pune. Ai mesa duket do me kete vjedhur passwordin.

Edi Rama

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2021. Ndalohet kopjimi këtij materiali.

Leave a Comment