Rama u tall me Nard Ndokën. Shpërthen Ndoka: O Rama o toç”

Pasi kryeministri Edi Rama i përmendi emrin në Kongresin e PS-së, vjen reagimi nga Nard Ndoka.

“O Edo, o toç, në kohën tonë kishte reforma, jo koncesione!”, shkruan Ndoka në Fb.

Ndërkohjë Rama tha sot para socialistëve se; “Imagjinoni takimin në zyrën e ministrit mes Covid-it dhe Nard Ndokës”, tha ai ndërsa salla shpërtheu në të qeshura”.

Leave a Comment