Redon Makashi tha nuk e njoh. Flet balerina dhe e “djeg”: “Ka marrë fund. I ktheva unazën”

Koreografja Rexhina Cuko ishte e ftuar sot ne Ftese ne 5 me Bieta Sulon dhe foli mbi lajmet qe qarkulluan kete jave neper portale pasi postoi nje video ku shfaqej me unaze ne dore.

Redon Makashi mohoi te gjitha zerat duke thene se nuk e njihte kete person.

Rexhina e pranoi se kishte pasur nje lidhje me kengetarin e njohur por nuk harroi te shtonte se tashme ka marre fund gjithcka midis tyre.

Ajo nuk sqaroi nese ndarja erdhi per shkak te reagimit te Redonit apo jo por shtoi se familjaret e saj ishin shqetesuar.

“Ishte copëz lumturie, por tani ka marrë fund. Nuk ka qenë për klikime, sepse unë s’ kam nevojë. Unaza i është kthyer”, tha ndër të tjera Rexhina.

Leave a Comment