Robert Aliaj i vërsulet djalit të tij: “Ç’do me ferrari ti? Jam i neveritur. Më erdhi turp nga ajo që”

Mbrëmjen e djeshme në “Love Story 2”, Robert Aliaj nuk i kurseu kritikat ndaj të birit. Në rolin e opinionistit, ai tregoi se nuk i kishte pëlqyer aspak klipi prezantues i Kristit.

Në klip Kristi shfaqej pranë një Ferrari, për të cilin Roberti u shpreh: “Ç’e kishe atë Ferrari?! Jam neveritur nga ajo që pashë. Më erdhi turp! Më erdhi zor nga ajo që pashë!”

Nga ana tjetër Kristi pranoi se Ferrari nuk është për të, por thjesht po sfidonte veten.

“Ndihem keq vërtetë. Sfidova veten ndaj pranova, pasi Ferrari nuk është për mua. Më thanë që je princ dhe si princ që të gjesh princeshën të duhet një Ferrari. Sfidova veten me vetëdije dhe kuptova që isha gabim”, tha ai.

Leave a Comment