Shabani, 79 vjeçari qeflí që do bëhet pjesë e “Përputhen”: “Do ja ngul dhëmbët ndonjërës në studio. Do ta shihni”

Nje pjestar i ri pritet te behet pjese e “Perputhen” se shpejti. Ai eshte Shabani nga Tirana, 79 vjec.

Shabani megjithese i thyer ne moshe, shprehet se eshte ne rregull nga te gjitha drejtimet dhe mund tja plotesoje femrave cdo deshire, perfshire kenaqesite e krevatit.

Per mediat lokale Shabani u shpreh:

Mos me shihni keshtu me proteza ne goje dhe ju dukem si i pafuqishem. Une te thaj piten jam shume energjik.

Gjate gjithe jetes time kam punuar token ne te gjitha drejtimet. Mos u habisni se ndoshta ndonje dite do ti fus dhembet ndonjeres aty ne studio dhe nuk kam turp fare.

Kam qene gjithe jeten beqar, nuk jam i konsumuar si burrat e martuar. Jam si djale i ri ne shtrat.

Shabani u shpreh gjithashtu se deshiron te njohe femra nga 40 deri ne 50 vjec.

Me shume se aq nuk i dua se nuk bejne per mua. Femra mbas te 50-tave bie shpejt nga pamja – tha Shabani

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2023. Ndalohet kopjimi këtij materiali.