Shikoni çfarë drite del nga shtëpia e ministrit në Tiranë. Çfarë do të jetë duke bërë?

Disa komshinj te habitur ne nje lagje te Tiranes, kane fotografuar apartamentin e nje ministri nga i cili del nje drite teper e madhe e cila ndricon gjithe lagjen.

Kjo ka bere kurioze komshinjte te cilet kane hedhur hipoteza te ndryshme.

Ja si jane shprehur ata per mediat lokale:

Xha Rizai: I duhet drita e madhe per me numërue leket or ti. Ka frike mos ngaterron eurot me dollaret

Nënë Sanija: Une mendoj qe eshte drita e partise dhe e rilindjes qe ndricon gjithe lagjen

Komshiu anonim: Une mendoj qe ka frike nga SPAK dhe flen me drite ndezur

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2023. Ndalohet kopjimi këtij materiali.