Shikoni sa keq ka përfunduar aktorja e famshme e Baywatch

Aktorja ishte një superstar televiziv në vitet ’90, falë pjesës së saj si Caroline Holden në Baywatch, por nuk është fotografuar në publik prej vitesh.

Pas betejave te saj me abuzimin e substancave, ylli u tërhoq nga jeta publike dhe është parë rrallë gjatë 17 viteve të fundit.

Megjithatë, 51-vjeçarja dukej e lumtur dhe e kënaqur pasi u pa duke marrë qenin e saj për shëtitje.

Yasmine ishte një nga yjet më të njohura të Hollivudit pasi ajo u be e famshme në sezonin e katërt të Baywatch.

Ajo filmoi 72 episode në total gjatë pesë viteve, si dhe u shfaq në disa filma spin-off dhe shfaqje televizive.

Leave a Comment