Shpërthen Bleona Qereti: “Arjan Çani është copë idioti që thotë se i kam byçët si vagona” (video)

Zbulohet se perse Arjan Çani u shpreh ne emisionin e tij te fundit ne “Zone e lire” se nuk e njeh aspak se kush eshte “kjo Bleona”

Hatermbetja midis gazetarit dhe kengetares se njohur duket se ka filluar mbas fjales se Bleones ne nje emision ku shprehej me fjale te renda per Arian Çanin.

Ne nje video te disa koheve me pare ne emisionin e Blendi Fevziut shfaqet Bleona Qereti teper e nxehur.

Ajo akuzon Arian Çanin se ka 10 vite qe merret me te pasmet e saj.

Fjala e plote e Bleona Qeretit dhe video me poshte:

Bleona Qereti:

Une kam 10 vjet qe degjoj Arjan Çanin qe eshte nje cope idioti per mua qe thote: “Bleona i ka bythet si vagona”

Leave a Comment