Shpërthen Evi Kokalari: “Salinjani i voçkël rri mbas fustanit të Grida Dumës. Ik pi qumësht tashti”

Vjen duke u bere gjithmone e me e forte lufta brenda Partise Demokratike.

Mbeshtetesja e ish kryetarit Sali Berisha, Evi Kokalari ka sulmuar deputetin e Lulzim Bashes, Ervin Salinjanin.

Ajo eshte shprehur se deputeti Salinjani nuk rri mbas burrave ai Sali Berisha por rri mbas fustanit te deputetes Grida Duma.

Lexoni statusin e saj te plote me poshte

O Salianj më raftë pika sa i voçkël që je. Po të kishe ndenjur me burrat si Sali Berisha dhe jo mbas fustanit të Gridës, do e kishe mësuar kush është Evi Kokalari. Pi pak qumësht tashti.

Leave a Comment