Shpërthen Hygerta Sako: “Përbindëshi, mostra, plehra. Të vdes fëmija para syve nga këta jashtëqitje”

Moderatorja sportive, Hygerta Sako është revoltuar me drejtuesin e skafit, Arjan Tasen, i cili humbi kontrollin dhe goditi për vdekje 7-vjeçaren në Himarë.

Përmes një postimi në Instastory, ajo ka shpërthyer shumë e mërzitur duke thënë se në këtë kohë të ikën fëmija përpara syve duke u larë në breg të detit.

Sipas moderatores nuk është çudi që më vonë vrasësi të dalë i larë dhe ne të vazhdojmë të bëjmë sehir.

“As nuk zbret nga skafi përbindshi të shohë se çfarë gjëme shkaktoi. Edhe kërcënon monstra. Të ikën fëmija përpara syve duke u larë në breg të detit nga këta jashtëqitjet dhe të bën të fortin plehra. Kuku për atë nënë. E nuk është çudi të dalë i larë pas disa kohësh e ne rrijmë e bëjmë sehir”, ka shkruar Hygerta.

Leave a Comment