Shpërthen keq Aleksandër Gjoka: “Na keni çarë ka.in me idjotėt e Big Brotherit

“Big Brother Albania VIP 2” po përflitet kudo dhe nga kushdo.

Një nga personat që ka komentuar emisionin është edhe këngëtari i njohur shqiptar, Aleksandër Gjoka.

Me disa postime njëri pas tjetrit në Instagram, ai ka bërë me dije se ç’mendim ka për programin.

“Përshëndetje Big m**. Ndjej keqardhje për “VIP-at shqiptarë” sa poshtë paska rënë kartagjena, sepse na çatë ***** me këtë format idiot,”-tha këngëtari.