Shpërthen keq Murrizi: “Kuvendi i PD-së i mbushur me burra që duan burra. Luli i ktheu mender b.. demokratëve

Ish-deputeti Myslim Murrizi e ka cilësuar si një “dasëm me lëng, pa orkestër dhe pa meze” Kuvendin e Partisë Demokratike që u mbajt ditën e sotme, teksa shprehet se Basha u ka kthyer b**** demokratëve.

Sipas tij, të gjithë personat që folën në Kuvendin e PD-së i përkasin periudhës së hajdutllikut kolektiv PD-LSI të viteve 2004-2013. Ai tha se folën burra që u kanë ikur gartë, gra që u kanë ikur burrat, burra q duan burra dhe kopilë hibridë që nuk dinë kë kanë prindër biologjik.

Murrizi ironizon edhe listën e kandidatëve të PD për Këshillin Kombëtar, pasi thotë se kur e pa listën, i erdhi për të dh***.

Postimi i plotë:

Kuvendi i PD si dasem me leng

Pa orkester pa “ meze”

Ose e thene fshatçe si dreke perkujtimore te dyzetave te nje xhenazeje

Luli ben “mire “ qe nuk kthen faqen tjeter se i ka kthyer shpinen Rames dhe mender b DEMOKRATEVE prej 10 vitesh sa mori bashkine e Tiranes

Nga keta qe ligjeruan sot ne Kuvend sa kane qene themelues te PD dhe kundra ppsh ne dhjetor 1990 ???

Sa nga keta kane qene ne PD ne vitet 1997-2005 ????

ZERO

Te gjithe mendje “ ndriturit” i perkasin periudhes se hajdutllikut kolektiv PD-LSI te viteve 2004-2013

Jo pak jane ish spiune sigurimi, te tjere ish antare te ppsh dhe pothuajse shumica jane individe qe ne karakter, dinjitet, moral dhe familje, nuk kane asnje lidhje me qendren e djathte

Burra qe ju kane ikur grate, gra qe ju kane ikur burrat, bura qe duan burra dhe kopil hibride qe nuk dine kë kane prinder biologjik

Pale kur pashe listen e mender kanidateve per keshille kombetare qe me erdhi per te dh …..

Kur pashe ne ate liste ndyresira enveriste nga Lushnja dhe Divjaka u binda qe kjo parti ka shkuar ne ps dhe nuk ka Mark -Mark- Gjekmark-Palok-Alibej-Basha qe mund ta terheq nga kembet per te mos e lene te futet ne ps

Leave a Comment