Shpërthen keq në të shara Nard Ndoka: “Ku do shkojë Rama? Në Pi.. të sëmës?

Gjatë protestës së djeshme të opozitës së bashkuar ka qenë i pranishëm edhe kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka.

Teksa po jepte një prononcim tek një prej gazetareve në terren, Ndoka ka lëshuar gojën duke u përgjigjur me fjalor banal.

Politikani Nard Ndoka ka lëshuar gojën, teksa i është përgjigjur pyetjes së gazetares për kryeministrin Edi Rama me fjalë banale.

Ndoka është pyetur nga gazetarja se çfarë do bëjë opozita nëse protesta nuk arrin të largojë kryeministrin Edi Rama dhe në këtë moment ai ka “shthurur” gojën ndaj kryeministrit.

Gazetarja: Po nuk iku Rama ç’a do bëjmë

Nard Ndoka: Ku do shkojë Rama, në p**h të sëmës?

Gazetarja: Por sot ka ik njëher?

Nard Ndoka: Sot iku, shpresojmë të mos kthehet më

Shtyp butonin poshte për të shikuar videon

Leave a Comment