Shpërthen Kiara e Luizit: “Mua nuk ma var njeri. Ja varni vetëm Luizit. Keni mungesë respekti ndaj meje”

Nė Bíg Brother Víp ėshtė zhvíłłuar njė konferencė me pyetje nga banorėt pėr tre personazhet e nomínuar, Kíara Títon , Luíz Ejłłín dhe Błedí Manen.

Kíara ka reaguar e revołtuar pasí asnjė prej banorėve nuk í ka drejtuar pyetje, duke e konsíderuar kėtė njė mungesė respektí.

“Unė nuk u çova kur íshít nė konferencėn pėr shtyp dhe u bėra pyetje tė trejave qė íshít ułur kėtu pavarėsísht se nuk kísha ínteres tu dėgjoja.

Ju respektova dhe íu bėra tė trejave nga njė pyetje. Ju po bėní konferencė pėr shtyp vetėm pėr Błedín dhe Luízín dhe unė nuk jam kėtu kurrkund pavarėsísht se kam shumė gjėra pėr tu kthyer pėrgjígje dhe nuk po marr asnjė pyetje nga ju dhe ky ėshtė njė mungesė respektí kundrejt meje”, ėshtė shprehur Kíara.