Shpërthen miku ish burrit: “Monika e tradhëtonte. Femër e ulët e ndyrë. Po ske faj ti por ai qe nuk na degjoi”

Ne video rrefimin e Monika Lubonjes, ajo shprehet se:

“Nuk u martova, sepse nuk doja te rrisja vajzën time me dikë tjetër. Iu përkushtova shumë punës dhe iu përkushtova shumë vajzës time”

Të shumta komentet në këtë video “rrëfim”, si pozitive ashtu edhe negative ,por ndër ta të bie në sy komenti i një miku të ish-burrit të Monikës, i cili nuk jeton më.

“Ja Monika qe
tradhetonte burrin dhe sot ka te njejtat
sjellje…..
..ja ju qe e mbeshtesni.
..komentin me poshte e besoj qe thoshte dikush qe e njihte nga afer


” Po si mund tè flasèsh kèshtu pèr te
ndjerin mikun tim Gencin??
Po ti qënke vertet njè femèr e ulèt, një
ndyrèsi!! Po ti mendon se ne nuk e dimè se
ishe pikèrisht ti ajo qè fillove nga tradhètitè
e njè pas njeshme???
Nuk dua tè vazhdoj sepse pèrsèri dua tè
respektoj mikun tim tè ndjerè por s’ke faj ti, ai miku yne i ndjere duhet te na degjonte.

kur ne i thoshim “O Genc po ca tè lidh ty
apo familjen tènde fisnike me Monikën o
vlla?”


“Ehhhhh e dua Lando” thoshte i
miri i shoqèrise.
Por edhe nèse tè paska tradhètuar e ne nuk
e kemi ditur……tè ka bèrè hakèn se e ke merituar

Leave a Comment