Shpërthen në të qara e ulërima Eva Alikaj kërcënon Luizin: “Ta çaj kafkën”

Nuk kane te sosur sherret dhe telashet per banorin me te ndjekur te ketij Big Brother-i Luiz Ejlli.

Mbas zenkes me Kiaren dhe mbas largimit te Ermionës i erdhi rradha Eva Alikaj e cila ka shperthyer ne kercenime, ulerima e te qara kundrejt Luizit.

Sherri nisi fillimisht midis Eves dhe Kristit per vallezimin midis tyre. Kristi i tha Eves se ajo nuk ka energji ne kercim.

Eva tha se vjen tjetri nga Belgjika dhe ben si madame duke ofenduar Kristin.

Debati i Eves me Kristin zgjoi nga gjumi Luizin

Ai iu drejtua më pas Evës duke i thënë se nuk do e lëjë as ia të flejë në darkë sepse do bëjë muhabet me zë të lartë.

“Do ulem, do bërtas me sa të kem mundësi. Sa të fiken dritat më ke aty duke mbajtur fjalime.”- tha Luizi.

Por keto fjale kane acaruar Even e cila shpertheu

“Nuk keni shans. Bëj muhabet ti, kur ta hash këtë (mikrofonin) kokës. Ia çaj kafkën të ma bëjë kastile. Ju doni të më luftoni mua. S’keni shans. Nuk ka as djali im. Dinjitetin, krenarinë…as i dashuri im, as djali im.”-tha ajo duke qare e uleritur