Sokol Balla përplaset fort me Berishën: “O gore pazari”. Berisha: “Balla dhe Rama janë vëllezër në skype”

Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar ne rrjetet sociale nje foto ironizuese ndaj kryeministrit Rama dhe gazetarit te njohur Sokol Balla duke i quajtur te dy “skype brothers” (vellezer ne skype)

I menjehershem ishte reagimi i Sokol Balles ne rrjetet sociale i cili ju pergjigj:

As sot nuk durove dot. Me sulmove dhe sot. Megjithese kisha nje dite te rendesishme per mua. Po ti nuk prite. Se nuk ke kohe. Ke te drejte. Koha per ty jo thjesht nuk pret. Ajo ka mbaruar. Keshtu argetohu dhe ca dite si gore pazari. Deri ne 30 qershor. Pastaj…

1 thought on “Sokol Balla përplaset fort me Berishën: “O gore pazari”. Berisha: “Balla dhe Rama janë vëllezër në skype””

  1. Ti mor qorr tja rruash ate qe sthuhet Berishes . Ju horrat e komunizmit dhe rilindjes jeni mbledhur nen udheheqjen e George Sorosit horrit te njerezimit por Berishes as qimen e bythes nuk mund tja hiqni. Bodoni qe eshte presidenti i votave te vjedhura dhe i perkrahjes se sorosit dhe elites shume shpejt do te shkojne ne ferr dhe dota do te pastrohet nga ju mbeturinat e njerezimit

    Reply

Leave a Comment