Spartak Ngjela: “Une mendoj gjithe kohes per grate”

Ne emisionin special te Luana Vjollces ishte ftuar edhe avokati i njohur Spartak Ngjela

Spartak Ngjela dhe Luana Vjollca

Midis te ftuarve ishin dhe Nevina Shtylla, Elisa Spiropali, Besart Kadia etj

Luana Vjollca i beri nje pyetje te shpejte avokat Ngjeles

“Per cfare mendon gjithe kohes?”

Avokati ju pergjigj:

“Grate”

Batuta e avokatit shkaktoi te qeshura pas te cilave ai shtoi:

“Ne jemi gjithmone te frymezuar nga nje grua pas cdo gjeje te bukur qe bejme”