Stallone: “Çmimi biletës shumë i lirë. Duhej të ishte 10 fish më shumë për legjendën Luiz Ejlli”

Sylvester Stallone aktori shume i njohur dhe shume i dashur per Shqiptaret ka deklaruar se eshte nje fans i Luiz Ejllit.

Ai ka thene per mediat nderkombetare se ka paguar bileten per tu bere pjese e nates finale te Big Brother Vip Albania per te shikuar nga afer kurorezimin e fitores se Luizit.

Ja cfare tha ai per mediat amerikane:

Jam fans teper i zjarrte i Luizit, mbretit te Shqiptareve dhe kam paguar bileten qe te jem pjese e finales se Big Brotherit. Kam degjuar se disa Shqiptare jane ankuar per cmimin e biletes prej vetem 500 eurosh. Per mendimin tim ky cmim eshte teper i ulet. Bileta duhet te ishte te pakten 5 mije dollare. Vetem njehere ne jete i vjen mundesia njeriut qe te shohe perballe legjenden e Shqiperise.

Me tej Stallone tha se Luizi ka vuajtur shume ne kete Big Brother:

Eh cfare ka hequr ai djale. E kane sulmuar nga te gjitha krahet. As une ne filmat e mi Rambo kur luftoja Vietnamezet nuk kam vuajtur kaq shume. Deklaroj se nese ai nuk e fiton Big Brotherin une do dal ne proteste para Top Channelit bashke me Van Damin.

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2023. Ndalohet kopjimi këtij materiali.