Steven Seagal nxehet me Amosin e Big Brother: “Do ta çoj në mal, do ta zhveśh vetëm me brekė e kanotiere”

Aktori i njohur i Hollivudit Steven Seagal duket se eshte shume i dhënë mbas Big Brother Vip Albania.

Mesohet se ai e kalon cdo sekonde te dites duke ndjekur personazhet Shqiptare dhe ka paguar nje perkthyes qe ti perktheje cdo fjale dhe cdo sherr te Vipave tane.

Steven mesohet se eshte bere nje fans i zjarrte i Luizit dhe eshte irrituar jashte mase shume kur degjoi kercenimet e Amosit ndaj Luizit.

Ja si u shpreh Steven Seagal per mediat me te medha boterore:

Ate Amosin nuk e duroj dot fare. E ka gjuhen shume te gjate. Degjova sot se ai kercenoi fizikisht Luizin dhe i them Amosit: Behu burre dhe hajde me tako tek per tek. Te premtoj qe do te coj ne pyjet e Colorados ose ne Siberi dhe do te zhvesh komplet. Do te le vetem corapet, brekėt dhe kanotieren. Do qendrosh ashtu 12 ore rresht dhe po qe se nuk do qash atehere tregon qe je burre dhe do te ftoj te luash bashke me mua ne filmat e mi aksion.

Steven Seagal

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2023. Ndalohet kopjimi këtij materiali.